KONST / Ramar / Ram 13978224
*
nr 1397 8224
Ram
innermått 55x67 cm, yttermått inklusive ram: 73x85 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 17 maj 2021
kl 19:10:52
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
15/5 15:05:55
1
350 kr
15/5 17:40:51
2
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ram ramar
-
3029 Blandteknik
Andrzej Bienkowski. Signerad, blandteknik, numrera..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:28
-
2021 Etsning
Lena Cronqvist (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
om 8 dagar
17 juni kl 20:57
-
3016 Figuriner
2 st. Glaserad keramik, Hästar Upsala Ekeby. Höjd:..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:28
-
3018 Golvvas
Ingrid Atterberg (1920-2008), Sverige. "Spiral". U..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:00
-
4134 Grafiskt blad
Lage Lindell (1920-1980), Sverige. Figurskrift 2. ..//
Aktuellt bud: 2.400 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:11
-
4078 Grafiskt blad
Mikael Persbrandt (f. 1963), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:21
*
Ram
nr 1397 8224
Ram
innermått 55x67 cm, yttermått inklusive ram: 73x85 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 17 maj 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
15/5 15:05:55 | 1 | 350 kr |
15/5 17:40:51 | 2 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ram ramar
-
3029 Blandteknik
Andrzej Bienkowski. Signerad, blandteknik, numrera..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:28 -
2021 Etsning
Lena Cronqvist (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
om 8 dagar
17 juni kl 20:57 -
3016 Figuriner
2 st. Glaserad keramik, Hästar Upsala Ekeby. Höjd:..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:28
-
3018 Golvvas
Ingrid Atterberg (1920-2008), Sverige. "Spiral". U..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:00 -
4134 Grafiskt blad
Lage Lindell (1920-1980), Sverige. Figurskrift 2. ..//
Aktuellt bud: 2.400 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:11 -
4078 Grafiskt blad
Mikael Persbrandt (f. 1963), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:21